خبرها

در اثر فير گلوله افراد مسلح دو زن از مربوطات ولسوالي جاغوري در مسير راه غزني-جاغوري كشته شد

نوشته شده مهدی احمدی

13-taliban

سلام خدمت شما خوانندگان و بازديد كنندگان سايت خبري جاغوري نيوز

در اثر فير گلوله افراد مسلح دو زن از مربوطات ولسوالي جاغوري در مسير راه غزني-جاغوري كشته شد

حوالي ساعت 4 بعد از ظهر  سه شنبه ۲۰ جوزا ۱۳۹۳ در اثر شلیک افراد مسلح بالای یک موتر مسافر بری – که از غزنی به سوی جاغوری در حرکت بود – دو مسافر این موتر جانش را از دست داده و سه نفر دیگر زخمی شدند .

قربانیان این حادثه یک زن و یک دختر خانم محصيل  از منطقه گردن داوود ولسوالی جاغوری بوده که در اثر اثابت گلوله به شهادت رسیدند .

این رویداد در منطقه لرگه از مربوطات ولسوالی مقر ولایت غزنی اتفاق افتاده است .وضعیت زخمی های این حادثه خوب گزارش شده است .

هویت قاتلین مشخص نیست.ولي گمان ميرود اين افراد مربوط به گروه طالبان مسلح باشد  از سوی دیگر مقام های محلی جاغوری نیز این رویداد را تائید می کنند.

هر ساله در اين مسير تعدادي زيادي از مردم بيگناه به دست دزدان و نيروهاي مسلح طالب بصورت وحشيانه كشته ميشود

دولت مركزي تا حال هيچگونه اقدام عملي براي با ثبات كردن اين راه نكرده اين درحاليست كه مردم كه ولسوالي جاغوري يكي از امن ترين مناطق افغانستان به شمار ميرود ولي باشندگان اين ولسوالي هميشه با مشكلات عمده از جمله نداشتن راه مواصلاتي (قير)شده تا مركز ولايت و نا امن بودن اين راه روبرو بوده و هست 

درباره نویسنده

مهدی احمدی

مهدی احمدی هستم مدیر کل سایت جاغوری نیوز ریشته اصلی الکترونیک و مشغول تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری کامپوتر و موبایل در جاغوری

۱ نظر

Leave a Comment