اخبار ویژه انتخاباتی افغانستان خبرها مطالب عمومی

سفر رسمی رهبران تیم اصلاحات وهمگرایی در جاغوری

سلام!

[highlight]سفر رهبران تیم اصلاحات وهمگرایی به جاغوری و دادن وعده جهت ارتقای این ولسوالی به ولایت و تامین امنیت راه های مواصلاتی این ولسوالی![/highlight]

داکتر عبدالله عبدالله یکی از نامزدان پیشتاز انتخابات ریاست جمهوری، آقای محمد محقق معاون دوم داکتر عبدالله، آقای زلمی رسول از نامزدان پیشین انتخابات ریاست جمهوری کشور ، خانم حبیبه سرابی و شماری از شخصیتهای دیگر کشور از جمله کسانی بود که امروز به جاغوری سفر کرده بود.

همزمان با سفر اینها به جاغوری؛

دها تن از مردم فرهنگ دوست و علم پرور جاغوری حمایت و پشتیبانی شانرا از تیم اصلاحات و همگرایی اعلام کردند.

مردم این ولسوالی امروز در یک گردهمایی تاکید نمودند که در روز 24 جوزا که روز برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری کشور میباشد اشتراک نموده و با آرای شان از تیم اصلاحات و همگرایی پشتیبانی مینمایند.

این پشتیبانی مردم در حالی مطرح میشود که داکتر عبدالله عبدالله و معاون وی آقای حاجی محمد محقق به عمده ترین خواست مردم جاغوری وعده داده است که در صورت پیروزی این تیم، خواستهای مردم جاغوری را برآورده میسازد.

آقای عبدالله که در محضر عام ایراد سخن مینمود ابراز داشت که جاغوری را  از ولسوالی به ولایت ارتقا میدهد.

گرچا در داخل ولسوالی جاغوری امنیت تامین میباشد؛ اما در مسیر راه های مواصلاتی مردم درد ورنج های بیشماری را کشیده اند، من جمله کشته شده اند، مال و اموال شان به غارت رفته اند، لت و کوب شده اند و…؛ با این حال خواست دیگری این مردم تامین امنیت راه های مواصلاتی این ولسوالی میباشد.

که در این مورد نیز آقای محقق معاون داکتر عبدالله، در سخنرانی اش گفت که در صورت پیروزی تیم اصلاحات  وهمگرایی راه های مواصلاتی مردم جاغوری امنیت شان تامین خواهد شد.

وی حمایت از تیم اصلاحات وهمگرایی را حمایت از ارزشهای جهاد و مقاومت مردم افغانستان عنوان کرد.

ولسوالی جاغوری از جمله ولسوالی های ولایت غزنی میباشد که طی چند سال اخیر در ابعاد مختلف رشد چشمگیری داشته است؛ این جاست که از جمله ولسوالیهای مورد توجه اکثر شخصیتهای مردم کشور قرار گرفته است.

با آنکه این ولسوالی از هر جهت نسبت به بعضی از ولایات افغانستان پیشقدم میباشد و ولایت شدن و تامین امنیت راه های مواصلاتی این  ولسوالی هم از عمده ترین خواستهای این مردم میباشد تا هنوز نه این ولسوالی به ولایت ارتقا پیدا کرده و نه راه های مواصلاتی این ولسوالی امنیت شان گرفته شده است.

اینکه تا چی اندازه وعده های تیم اصلاحات و همگرایی برای مردم افغانستان به ویژه برای مردم جاغوری جامه عمل میپوشد؟ زمان پاسخ خواهد داد.

abd abd2aaaa

دوستان عالیقدر از اینکه گزارش به نسبت مشکلات که داشتم ناوقت خدمت تان منتشر شد، پوزش میطلبم چون وبسایت ما این روزها تحت کار میباشد و بعضی اوقات در نشر مطالب مشکل پیدا مینماید که انشاالله به زودی حل خواهد شد.

aaaa aaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa abbbb

رحمانی جاغوری – هشتم جوزا 1393 « کابل »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

درباره نویسنده

مدیریت جاغوری نیوز

ار تباط با مدیریت وبسایت خبری جاغوری نیوز: / 0093797675981
Info@Jaghorinews.com

۲ Comments

  • salam khidmati dosti azizam aghai Rahmani wa baqiya dostani ki in chand jomlaye kotah ra makhanad. khahish dashtam az mudiriyati jaghori news ki lutfan waqati ki kudam matlabi ra manawisin zeyad az lahja irani istifada na kunid. har chi bashad hazaragi ma bahtarin ast, wa in ki ma bayad roi zabani khod kho kar kani na roi zabani iran. thashkur wa besyar zeyad bobakhshin az beh adabi azma.

Leave a Comment