افغانستان خبرها درباره ما مطالب عمومی

اعلامیه استعفای یکی از مدیران فعال و زحمت کش جاغوری نیوز.

دقیق دو سال قبل در این فصل زمستان، زمانیکه ستاره های سفید از آسمان پرواز کنان میامدند تا زمین را سفید پوش کنند، که جاغوری زبان دیگری پیدا کرد، زبانی متفاوت تر از سایر زبانها…
زبانی که گپ دل مردم را میگویند و از دمادم سحر تا سحر دیگر، هفت روز در هفته بدون اینکه خستگی ای احساس کند سخن میگوید؛ سخنی که سخني شما، و شنونده اش هم خود تان هستید.
جاغوری نیوز!
جاغوری نیوز زبانی است که از میان خود ما عرض وجود کرد و در آن زمان در جمع رسانه های انترنتی کشور و جهان پیوست و تا امروز اگر به بهترین وجه و با درنظرداشت تمام قوانین نافذه کشور در راستای خبررسانی و اطلاع دهی از جاغوری و دهها نقاط دیگر افغانستان فعالیت دارد به پاس زحمات کسانی اند که به بهترین شیوه این سایت انترنتی جهانی را مدیریت می نمایند.
نشر خبرها، گزارشها و تحلیل مسایل مختلف در حقیقت از جمله مواردی اساسی هر رسانه اند که در هر رادیو،‌تلویزیون، مجلات و وبسایتهای انترنتی دیده میشوند.
مردم خود باید کمی از خود انعطاف پذیری نشان داده و با اینگونه موضوعات عادت پیدا نمایند تا اگر در رابطه با موضوعی گزارشی نشر میشود و نام کسی که در قضیه رول بازی کرده در گزارش به صورت دل ناخواه شان ذکر میگردد احساساتی عمل نکنند. خیلی از مخاطبان ما هستند که دوست دارند ما به اساس خواستهای آنان عمل کنیم؛ درحالیکه چنین چیزی کاملن بعید به نظر میرسد، چرا که ما هیچگاهی استقلالیت خود را زیر سوال نبرده و با در نظرداشت قانون اساسی کشور و قانون رسانه ها همیشه مستقلانه فعالیت می نماییم.Arash
موضوع دیگر هم اینکه جاغوری نیوز از زمانی ایجاد تااکنون که دو سال از عمر شان میگذرد همیشه صادقانه و بدون هیچ نوع خواستی برای شما عزیزان اطلاع رسانی کرده است و شما از همین دریچه خبرها را خواندید، گزارشها را مطالعه نمودید، نوشته های دیگران و تصاویر منطقه ی تانرا دیدید و مطالب خود تان از همین راه به نشر رسید؛ بدون اینکه ما از شما هیچ چیزی درخواست کرده باشیم. (به استثنای اعلانات تجارتی؛ که در هیچ رسانه رایگان نشر نمیشود).
باید یادآور شد که تا حال هیچ رسانه ی جاغوری برای قربانیان حوادث کمک جمع آوری نکرده اند؛ اما جاغوری نیوز صادقانه این کار را چندین بار انجام داده اند؛ اما باز هم دیده میشود که با وجود این همه همکاریها و خدمات که در فوق تذکر داده شد شماری از مردم، مدیران این سایت را جاسوس کشورهای بیگانه قلمداد مینمایند که به همین دلیل و با این همه وضعیت نامطلوب، آقای رحمانی یکی از همکاران صادق و زحمت کش جاغوری نیوز، که جز خدمت به وطن چیزی دیگری در ذهن ندارد از این ناحیه به شدت نگران شده و دیگر با ما خداحافظی کرده است. بدون شک وی یک شخص نهایت فعال، صادق و زحمت کش میباشد که با رفتن شان از جمع ما کمبودی اش به شدت احساس میگردد؛ اما به هر حال ما به پاس زحمات و ارائه خدمات طولانی مدت اش با این رسانه از ایشان تقدیر و تشکری به عمل آورده و از خداوند منان برای حضرت عالی آرزوی موفقیتهای مزید را داریم.
مدیریت جاغوری نیوز
2016/01/20

درباره نویسنده

مدیریت جاغوری نیوز

ار تباط با مدیریت وبسایت خبری جاغوری نیوز: / 0093797675981
Info@Jaghorinews.com

۱ نظر

  • ان شالله همیشه موفق و سر فراز باشی آقای رحمانی
    افتخار جاغوری استی

Leave a Comment