افغانستان خبرها خبرهای منطقه و جهان مطالب عمومی

آیا این تروریستها محاکمه خواهند شد؟

آیا این تروریستها محاکمه خواهند شد؟
******
این تروریست های خون آشام و انسان نما را نیروهای اردوی ملی قهرمان اسیر کرده اند، اما من یقین دارم که این قاتلان خونخوار بعد از چند ماه با دریافت پول و چپن آزاد خواهند و دوباره به جنایات شان ادامه خواهند داد.

رئیس ستاد ارتش اعلام کرده است که 40% کسانی که فعلا با نیروهای امنیتی کشور می جنگنند، آنهایی هستند که از زندان رها شده اند، وزیر داخله نیز گفته است که در طول چهارده سال گذشته بیش از 20،000 نفر تنها از پلیس ملی به شهادت رسیده اند، اگر شهدای اردوی ملی، امنیت ملی و ملکی را هم در نظر بگیریم، این رقم وحشتناک خواهد شد.

اما در طول این چهارده سال گذشته نه تنها یک طالب محاکمه نشده است، بلکه اکثریت رهبران، فرماندهان و نیروهای عملیاتی آنان به دلیل تعلقات قومی و قبیله ای با دریافت پول و هدیه از زندانها رها شده اند، آیا این بدان معنا نیست که دولت، خون نیروهای امنیتی کشور و مردم مظلوم را زیر پا کرده و از تروریست ها حمایت کرده اند؟

در ضمن، اکنون ده ها افسر و سرباز نیروهای امنیتی به دلیل کشتن و یا دستگیری طالبان و تروریستها، زندانی و در انتظار محاکمه هستند، اما طالبان، هرگز محاکمه و مجازات نمی شوند.

علاوه براین، اشرف غنی دستور داده است که عوامل سر بریدن چهار داعشی در ننگرهار شناسایی و با آنان برخورد شود، اما در مورد سر بریده شدن مردم ملکی، کودکان شیرخوار و نیروهای امنیتی، هیچگاه دستور تحقیق صادر نمی شود، این بدان معناست که حکومت، در واقع از تروریست ها حمایت می کند نه از مردم و نیروهای امنیتی کشور!

نسیم “جعفری”

درباره نویسنده

مدیریت جاغوری نیوز

ار تباط با مدیریت وبسایت خبری جاغوری نیوز: / 0093797675981
Info@Jaghorinews.com

۱ نظر

  • بله دیگه تا غنی خودش از قوم تروریست هست و از قوم خودش حمایت میکنه وگرنه در هر کجای دنیا عده مسلحانه علیه کشور بجنگدو مردم را بکشد باید همشونو اعدام کرد

Leave a Comment