افغانستان خبرها درباره ما مطالب عمومی

وبسایت جاغوری نیوز یک ساله شد!

وبسایت جاغوری نیوز یک ساله شد!

از آنجاییکه رسانه ها را اکثرن رکن چهارم دموکراسی میداند. و نقش شان در ایجاد تحول و تغییرات در عقیده و باورها در بخشهای گوناگون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و همچنان در اکثر بخشهای دیگر تاثیرات خود را دارد.

در جریان هستید که انجمن ها و احزاب نیز اکثرن رسانه ایجاد میکند و تبلیغات و داشته های خودرا از طریق رسانه ها ابراز میدارد.

اما نحوه فعالیت هر رسانه را طوری شاهد هستیم تفاوتهای در آن دیده میشود.

هستند رسانه های که با در نظرداشت قوانین رسانه یی و احترام گذاشتن به قانون و مسایل منطقوی و ملی به فعالیت میپردازد، اما هستند رسانه های که متاسفانه از آن وسیله انتقام غرایض شخصی میسازد.

وبسایت جاغوری نیوز در این مدت یک سال همیشه و به طور متداوم تلاش نموده تا در بهبودی وهمچنان اطلاع دهی دقیق و موثق از طریق وبسایت و صفحه فیسبوک به فعالیت بپردازد.

جاغوری نیوز دقیق در همین روز هفتم مارچ 2014 میلادی توسط آقایان مهدی احمدی و رحمانی جاغوری ایجاد و در جمع وبسایت های افغانستان و جهان پیوست که از آن زمان تا حالا توانسته به وجه احسن در بخش اطلاع رسانی در خدمت مخاطبانش باشد.

اما با این همه رسانه های موجود چرا جاغوری نیوز؟

شما در جریان هستید که در جاغوری در این دهه اخیر چندین وبسایت و وبلاگ به واسطه خبرنگاران و کاربران انترنت ایجاد شده و تا حدودی برای چند مدت به اطلاع رسانی پرداخت؛ اما به مرور زمان به نسبت مشکلات و دشواریهای از فعالیت باز ماند.

اینجا بود که نیاز مبرم میرفت تا برعلاوه رسانه های موجود، جاغوری نیوز هم ایجاد شود تا باشد که خبرها، گزارشها، عکسها، ویدیوها و سایر مطالب مفید دیگر از جاغوری و مناطق دیگر کشور در صورت ممکن با عزیزان دور از دیار شریک ساخته شود، امیدوارم که هر چند ناچیز توانسته باشیم قدم مثبتی در این خصوص برداشته باشیم. بر زحمات که کاربران جاغوری نیوز میکشد هیچ ادعایی نداریم و آنچه که در توان داریم اگر چه ناچیز است با عشق با شما قسمت می کنیم و از شما دوستان یاری و کمک می خواهیم.

خوشحالم نشرات جاغوری نیوز توانسته باشد در جهت بالا بردن آگاهی شما عمل نماید.

یادداشت: عزیزانیکه میخواهند همکار افتخاری جاغوری نیوز باشند میتوانند از آدرسهای ذیل باما در تماس شوند.

برای دریافت قوانین وبسایت اینجا کلیک نمایید!

jaghorinews.com/?cat=22

ارتباطات:

0093797919231

Jaghori_News@yahoo.com

www.Facebook.com/JAGHORInews

درباره نویسنده

مدیریت جاغوری نیوز

ار تباط با مدیریت وبسایت خبری جاغوری نیوز: / 0093797675981
Info@Jaghorinews.com

Leave a Comment