درباره ما مطالب عمومی

قوانین و مقررات استفاده از پایگاه خبری جاغوري نيوز برای نویسندگان:

بسم الله الرحمن الرحیم

new header

وبسایت خبری جاغوری نیوز

1 – مدیریت سایت  ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین کشور جمهوری اسلامی افغانستان را نیز در نظر داشته باشند تا از این جهت برای  نویسنده مشکلی بوجود نیاید.

 2 – مدير سایت جاغوری نیوز خود را مجــاز بــه کنتــرل مطالبی که برروی آرشیف نویسندگان قرار می گیرد می داند ولی خود را ملزم به این امر نمی داند. مسئولیت کامل مطالب قرار داده شده روی سایت بر عهده نویسنده(عضو مربوطه) خواهد بود.

3 – اطلاعات خصوصی کاربران و همچنین ایمیلهای ایشان نزد پایگاه خبری جاغوري نيوز محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت. اما اگر چنانچه به هر دلیل بدون اطلاع و رضایت شما، اطلاعات شما توسط اشخاص دیگر مورد سوء استفاده قرار گیرد و یا تخریب گردد پایگاه خبری جاغوري نيوز مسئولیتی در مورد این اتفاقات نخواهد داشت.

 4 – پایگاه خبری جاغوري نيوز تحت هیچ شرایطی مسئولیت خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته در سایت را نمی پذیرد.

 5 –  هر نویسنده باید از انتشار تصاویر یا مطالب مستهجن در سایت جاغوری نیوز خودداری و همچنان از توهین به مقامات يا ساير كسان، ادیان و اقوام و نژادها بپرهیزد.

6- نویسندگانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و…) منافع مالی یا امنیت پایگاه جاغوري نيوز يا يوذر كسي ديگر كه در پایگاه خبری جاغوري نيوز عضو هستند را دچار خطر کند مسدود خواهد شد.

7 – پایگاه خبری جاغوري نيوز دارای قسمت پشتیبانی می باشد و تلاش خود را همواره جهت ارائه خدمات مطلوب می نماید ولیکن تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره، به علت حجم تماسها ندارد.

 8 – جعل هویت اشخاص حقیقی و یا حقوقی اعم از شرکتها، نهادها و سازمانها و نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به ایشان مجاز نمی باشد.

9- هر نویسنده که میخواهد نوشته شان را روی سایت جاغوری نیوز منتشر نماید، ابتدا باید در این سایت نشر و اگر بخواهد در جای دیگر هم منتشر کند باید نام جاغوری نیوز را منحیث منبع آن ذکر نماید.

————————————————————————————————————————————————-

ارسال مطلب ونشر آن در پایگاه خبری جاغوری نیوز

بیننده گرامی، پایگاه خبری جاغوری نیوز از هر نوع پیشنهاد، طرح و انتقادات سازنده تان استقبال مینماید و بخاطر اینکه توانسته باشد خدمتی برای هموطنان عزیز خود نموده باشد، افتخار  دارد تا پذیرای اخبار موثق، تصاویر ، ویدیو،  مقالات، گزارشات و یا سایر دست نوشته ها از سوی شما عزیزان بیننده پایگاه خبری جاغوری نیوز باشد. نویسندگان وگزارشگران جاغوری نیوز، شاید به علت وسیع بودن مسایل خبری، تمرکز کامل بر مسایل هر منطقه را نداشته باشد، ولی از این طریق شما می توانید حتی جزیی ترین مسایل از  وضعیت عمومی منطقه را،  صرف نظر از اینکه در کجای دنیا قرار دارید، به سمع و نظر دیگر هموطنان از طریق پایگاه خبری جاغوری نیوز برسانید.

اگر مایل به ارسال مطلب، عکس، ویدیو و.. به نام خود میباشید میتوانید به آدرس ایمیل

Info@Jaghorinews.com  برای ما بفرستید. ویا هم با شماره های مدیریت سایت در ارتباط باشید!

رحمانی جاغوری : 0093797919231       /   محمدمهدی “احمدی” : 0093797675981

www.Jaghorinews.com           –       www.Facebook.com/JaghoriNews

البته؛ این موضوع را هم باید مدنظر داشته باشید که مطلب یا عکس یا ویدیو از خودتان باشد، نه اینکه مطالب دیگران را کپی برداری نموده باشید. ممکن بعضی اوقات ما برای شما تماس هم بگیریم، برای این کار شماره تلفن تانرا نیز در اخیر مطلب تان بنویسید!

مدیریت پایگاه خبری جاغوری نیوز

درباره نویسنده

مدیریت جاغوری نیوز

ار تباط با مدیریت وبسایت خبری جاغوری نیوز: / 0093797675981
Info@Jaghorinews.com

Leave a Comment